Není pravdy, aby na ní nebylo šprochu trochu - autor neuvedený


15,63 €
  • Na sklade

Úsměvná knížka Ladislava Gerendáše a Josefa Mildy Stehlíka je pro čtenáře velice nebezpečná. Nebezpečná tím, že když ji vezme do ruky, aby se do ní jen tak podíval, už ji neodloží, dokud ji nepřečte celou. Ladislav Gerendáš, trumpetista a herec, do ní napsal na 360 veselých a vtipných básní, které znovu dokazují, jak pozitivním člověkem je. Jeho celoživotní kamarád Milda Stehlík, kamenosochař a kreslíř,

EAN: 9788086948300

Výrobca: Koniáš

Popis produktu


Úsměvná knížka Ladislava Gerendáše a Josefa Mildy Stehlíka je pro čtenáře velice nebezpečná. Nebezpečná tím, že když ji vezme do ruky, aby se do ní jen tak podíval, už ji neodloží, dokud ji nepřečte celou. Ladislav Gerendáš, trumpetista a herec, do ní napsal na 360 veselých a vtipných básní, které znovu dokazují, jak pozitivním člověkem je. Jeho celoživotní kamarád Milda Stehlík, kamenosochař a kreslíř, básně doplnil téměř stovkou kreslených vtipů.

Vážení čtenáři, pokud tedy máte jít do práce nebo třeba večer do divadla, musíte mít buď silnou vůli knihu včas zavřít nebo ji radši neotvírejte. O to víc se ale pobavíte, až si na její čtení uděláte čas.

Knihy

Máte radi knihy? Ak áno, potom ste na správnom webe! Na našom webe ponúkame rozsiahlu ponuku kníh z celého sveta. Naša knižnica je plná najnovších bestsellerov, kultových diel a literárnych klenotov. U nás nájdete knihy pre deti, dospelých, ale aj pre náročného čitateľa. Naša ponuka zahŕňa množstvo žánrov, vrátane detektívok, romantiky, sci-fi, histórie, cestopisov a mnoho ďalších. Zaručujeme vám, že u nás si každý nájde knihu podľa svojho vkusu. Naši zákazníci si môžu vychutnať pohodlie nákupu online a podporiť tak ochranu životného prostredia. Súčasne vám garantujeme najlepšie ceny a rýchle dodanie priamo k vám domov. Buďte súčasťou našej komunity knihomoľov a objavte s nami nové svety a príbehy. Navštívte našu stránku ešte dnes a získajte niečo, čo vám zmení celý svet!

  • icon
    Jednoduché vrátenie
  • icon
    Kvalitný servis
  • icon
    Originálny produkt
SLOVENSKA_POSTA 3,99 €
SLOVENSKA_POSTA_BALIK_NA_POSTU 2,99 €
SPS 3,99 €
ZASILKOVNA 1,99 €
Koľko stojí Není pravdy, aby na ní nebylo šprochu trochu - autor neuvedený?
Momentálne je tovar v akcii za cenu 15,63 €
V akej kategórii mám produkt hľadať v eshope?
Produkt je zaradený v kategóriách Filmy, knihy, hry > Knihy

Ovace nevlídnosti - Lauerová Sylva Ovace nevlídnosti - Lauerová Sylva

Ovace nevlídnosti – spojení dvou náhodných slov? Skládá kontroverzní česká spisovatelka a básnířka ve své nové básnické sbírce poctu nevlídnosti? Veřejně a nadšeně? Nebo opět provokuje a snaží se vtáhnout čtenáře do svých ponurých a bolestných obrazů pouze proto, aby mu pomohla najít krásu okamžiku v těch nejprostších věcech, jako je třeba let ptáků? Anebo sama nevlídnost skládá pocty nám? Za naše

Do obchodu
Rok na stavbě - Nowicki Artur Rok na stavbě - Nowicki Artur

Konečně přírůstek do rodiny Roků, který uspokojí malé technické nadšence! S vášní pro vozidla se některé děti rodí. A zejména stavební stroje v nich vzbuzují úžas srovnatelný s fascinací jiného dětského kmene — pro dinosaury. Poznáte je snadno. Jejich první slovo není „máma“, ale „moto“. Hřiště je nebaví, zato na nedalekém staveništi dokážou dělat odborný stavební dozor klidně půl směny. Ve dvou

Do obchodu
Záznamy - Jottings - W. J. Stankiewicz Záznamy - Jottings - W. J. Stankiewicz

Dvojjazyčný česko-anglický soubor aforismů renomovaného filozofa—politologa W. J. Stankiewicze. Kromě politických a tradičních aforismů autor představuje nový aforistický žánr — politické litanie. Litanický esej Co je posttotalitarismus? je jadrný a výstižný komentář nesnází, jimž jsou vystaveny země, které se zbavují dědictví komunismu.

Do obchodu
Tarantula - Bob Dylan, HarperCollins Publishers Tarantula - Bob Dylan, HarperCollins Publishers

Written in 1966, \'Tarantula\' is a collection of poems and prose that evokes the turbulence of the times in which it was written, and gives a unique insight into Dylan\'s creative evolution.

Do obchodu
Short and Spooky (Cooper Louise) Short and Spooky (Cooper Louise)

Contains over forty short stories. Drawn from a range of sources, including folk tales, urban myths, and narrative jokes, as well as original stories, the stories are useful for use in the classroom as well as for sleepovers and just for dipping into. It includes stories of ghosts of all kinds - some funny, some scary, and some

Do obchodu
Tales of Ancient Egypt (Green Dr Roger Lancelyn) Tales of Ancient Egypt (Green Dr Roger Lancelyn)

These stories include the great myths - of Amen-Ra, who created all the creatures in the world; of Isis, seaching the waters for her dead husband Osiris; of the Bennu Bird and the Book of Thoth. But there are also tales told for pleasure about magic, treasure and adventure - even the first ever Cinderella

Do obchodu
School Spelling Dictionary (Maxwell Christine) School Spelling Dictionary (Maxwell Christine)

This title allows students to use phonic attack to find both regular and irregular spellings. Students can look up a word as it sounds - if they are correct, they will find it in black, if they are wrong they will find it in red, with the correct spelling in black

Do obchodu
Moby-Dick (Melville Herman) Moby-Dick (Melville Herman)

A masterpiece of storytelling, this epic saga pits Ahab, a brooding and fantastical sea captain, against the great white whale that crippled him. In telling the tale of Ahab\'s passion for revenge and the fateful voyage that ensued, Melville produced far more than the narrative of a hair-raising journey; Moby-Dick is a tale for the ages that sounds the deepest depths of the human soul. Interspersed

Do obchodu
Level 2 Site Carpentry: Training Manual (Redfern Stephen) Level 2 Site Carpentry: Training Manual (Redfern Stephen)

Do obchodu
Impermanent Ways Special (Robertson Kevin) Impermanent Ways Special (Robertson Kevin)

Do obchodu
CSS Floating (Meyer Eric A.) CSS Floating (Meyer Eric A.)

In this practical guide, author Eric Meyer reveals some interesting-and surprising-ways to use CSS floats in your web design, including the latest capability to flow content past non-rectangular float

Do obchodu
100 Great Building Success Ideas (Shaw Peter) 100 Great Building Success Ideas (Shaw Peter)

100 most important building blocks of a successful life. Broad-based definition of success - success is what you want! Learn to coach yourself at all points of your

Do obchodu
Tizenkilenc levél - J. L. Perry Tizenkilenc levél - J. L. Perry

Mit tennél, ha életed nagy szerelme nem emlékezne rád? Egy férfi megpróbálja újra meghódítani igaz szerelmét, aki egy baleset következtében kómába esett. \"1996. január 19...sosem felejtem el. Azon a napon ismerkedtünk meg. Én hétéves voltam, ő hat. Azon a napon költözött a szomszédunkba, és aznap köszöntött be a szerelem az életembe. Aztán bekövetkezett a tragédia. Tizenkilenc nappal az esküvőnk után

Do obchodu
Slovenská kuchyňa - Ružena Murgová Slovenská kuchyňa - Ružena Murgová

Kniha obsahuje rozmanité špeciality súčasnej slovenskej kuchyne, medzi ktorými sú aj niektoré už takmer zabudnuté pochúťky. Všetky recepty majú však jedno spoločné - svojím surovinovým zázemím, a v niektorých prípadoch aj technologickými osobitosťami, vytvárajú obraz o jedlách, ktoré sú charakteristické pre jednotlivé regióny Slovenska.

Do obchodu
Holiday Read - Samuel Taylor Coleridge Holiday Read - Samuel Taylor Coleridge

The ultimate escapist rom com for book and beach lovers! Perfect for fans of Emily Henry and Josie Silver. When romance-fanatic Candice meets writer Alexis, she thinks her happy ending is finally on its way. He walks into her struggling Cornish surf school, and they hit it off straight away. Until she discovers that Alexis has been using their courtship as inspiration for the romantic novel he\'s struggling

Do obchodu
Nemesis - Agatha Christie, William Morrow & Company Nemesis - Agatha Christie, William Morrow & Company

Now with abeautifulnew series look,Miss Marple receives a letter from a dead man instructing her how to conduct an investigation into a puzzlingly unspecific crime. In utter disbelief, Miss Marple read the letter addressed to her from the recently deceased Mr. Rafielan acquaintance she had met briefly on her travels. He had left instructions for her to investigate a crime after his death.The only problem

Do obchodu
Jiné sestry - Břetislav Ditrych Jiné sestry - Břetislav Ditrych

V příběhu slavné houslistky Marie Heritesové a její sestry Boženy se odráží celé složité 20. století – nádherná doba belle époque, strasti obou světových válek, odloučení a opětovné radostné shledávání, touha po objevování krás světa i láska k vlasti a rodným Vodňanům. Kdo knihou prochází? Otec obou sester spisovatel František Herites a jeho žena Marie, básník a spisovatel Julius Zeyer, skladatelé

Do obchodu
A nyuszi harangocskája - Zsuzsa Radványi A nyuszi harangocskája - Zsuzsa Radványi

A színes, kemény táblás meséskönyvben nyulacska kalandjait izgulhatják végig a legkisebb gyerekek. A kötet az olvasás gyakorlására is kiváló. Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy nyulacska. Ennek a nyulacskának volt egy szépen szóló harangocskája. Egyszer a nyulacska elment az erdő szélére, lefeküdt egy bokor tövébe, és a bokorra felakasztotta a harangocskáját... A népmese folytatása kiderül

Do obchodu
Gustáv Husák Gustáv Husák

Jméno Gustáva Husáka (1913–1991) je nejsilněji spojeno s obdobím normalizace 70. a 80. let, kdy přicházela na svět generace „Husákových dětí“. Nová Husákova biografie z pera historika Michala Macháčka sleduje dlouhou kariéru posledního prezidenta komunistického Československa od samých počátků, zaměřuje se na Husákův původ a rodinné zázemí, mládí, studia a vstup do Komunistické strany Slovenska, jeho

Do obchodu
Paměti pankáčova dědečka Paměti pankáčova dědečka

Povídková knížka „Paměti pankáčova dědečka“ jsou příběhy na pomezí memoárů z autorova života. Prožitky z mládí se v našich myslích nejvíce uchovávají a sítem času z nich odstraníme vše „plevelné“ a zůstává jen příjemné vzpomínání na mládí.

Do obchodu
Produkty

Populárne produkty

Canis (CXS) Pracovné rukavice ICA - 7
2,66 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
LEVIT, IGOR - Tristan, Vinyl
60,99 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Výfukové zvody - Nissan, PPKW029
185,00 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
KRAFT AUTOMOTIVE Uloženie kĺbového hriadeľa 4421215
6,45 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
GSP Sada kĺbov hnacieho hriadeľa 841052
21,90 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Skotsko - autor neuvedený
28,63 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Vychádzková obuv ARDON®AMBLE BLACK | G3373/46
28,42 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Mozaika klobouček hladký 300+100 ks - autor neuvedený
26,89 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
The Fallen - David Baldacci, Pan Books
10,39 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Al-Islam Wa Al-Horriya: Science and Freedom (Ramadan Tariq)
9,32 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Great Britain's Great War (Paxman Jeremy)
9,80 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Claudia (Trevelyan Anthony)
18,44 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
I Want My Dummy! (Ross Tony)
7,24 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Little Blue Truck (Schertle Alice)
25,96 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
What is Anthropology? (Eriksen Thomas Hylland)
20,92 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
High Potential Leader (Charan Ram)
21,64 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Tranzitivní ekonomiky - Myant Martin, Drahokoupil Jan
28,99 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
3RG Držiak výfukového systému 70630
11,05 €
Uvedená cena je platná k 21.05.2024
Prečo my

Prečo si nás ľudia vyberajú

Service
Rýchle dodanie

Po celej SR

Service
Zabezpečená platba

100% zabezpečenie platby

Service
Jednoduchá reklamácia

Jednoduchá reklamácia tovaru

Service
Podpora

Podpora na telefóne a emaile